Zamilovaný Sukničkář

Účinkují: Harry Douglas: Lukáš Vaculík, Perkins:Viktor Limr / Pavel Nečas, Joe: Filip Tomsa, Kapitán South: Zbyšek Pantůček / Martin Zounar / Juraj Bernáth, Debbie: Kristýna Kociánová / Hana Kusnjerová / Radka Pavlovčinová, Marian: Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková / Betka Stanková, Faye: Veronika Jeníková / Olga "Háta" Želenská, Lois Douglasová: Ivana Andrlová / Pavla Vojáčková

Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne.

Je to dostaveníčko dosti pikantní, jelikož se chystají splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan. Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka Faye Bakerová a kapitán South z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový štáb. Kapitán South nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Harry zaslechne Debbie, jak si povídá s někým ve svém pokoji, a ptá se, kdo to je.

Po chvilce váhání Debbie dostane spásný nápad a prohlásí, že je to její kamarádka Josephine. Joe od té chvíle stráví notnou část hry v převlečení za děvče – do kterého se navíc náruživý Harry bláznivě zamiluje. Kapitán South má dojem, že je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá Faye málem způsobí zničení Velké Británie. Jak to dopadne? Vrátí se Lois také s vlastním postranním úmyslem? A co sluha Perkins, najde si také lásku? Oblíbený a zkušený autor frašek Michael Parker slibuje překvapivý konec a množství komediálních situací.

Zpět

PřipravujemeV předplatném

Divadlo
Neděle 13. 1. 2019 19:00 hod

Cena: 320/280 Kč

Kde: Sál DK Vrchlabí

Adresa: Vančurova 407, 543 01 Vrchlabí