Žena za pultem 2

Produkce: Petra Kolečko
Režie: David Drábek
Účinkují: Jiří Lábus a Oldřich Kaiser

Legendární vševědoucí levicová prodavačka se vrací ve vizionářské komedii!

Tento velký komediální hit našeho repertoáru svedl dohromady čtyři výjimečná jména: současný přední divadelní autor Petr Kolečko, jehož hry se pro řadu diváků stávají přímo kultem, ho napsal na tělo hereckým legendám Jiřímu Lábusovi a Oldřichu Kaiserovi. Exklusivní autorský tým doplňuje výrazná režisérská osobnost David Drábek.

Je volební víkend. Jiřina, prodavačka v malém koloniálu, věří, že to konečně dopadne a komunisté vyhrají. Již dlouho se učí, jak se řeknou čínsky rohlíky a vlašák, protože chce stačit čínským obchodníkům, kteří přijdou, až se rozjede obchod s východem. Číňané nezklamou, ti nejsou jako Rusové. Tentokrát to všechno vyjde a její syn Kája udělá hereckou kariéru, bude novým Vladimírem Brabcem. Hanka, která nakupuje u Jiřiny makrobiotickou stravu, se jí vysmívá. Komunisti nikdy nevyhrají a Jiřina je bláhová. Ale není náhodou naivní spíš Hanka, když věří, že s ní její stokilový muž Pepa drží dietu…?

Jiří Lábus a Oldřich Kaiser ve čtyřech rolích v režii Davida Drábka v komedii Petra Kolečka, která je tak šílená, že to možná jednou může být pravda!

Zpět

PředprodejV předplatném

Divadlo
Středa 20. 11. 2019 19:00 hod

Cena: 450 Kč

Kde: Sál DK Vrchlabí

Adresa: Vančurova 407, 543 01 Vrchlabí

Galerie